Zimorodki - małe maszyny do zabijania (4 obrazki)

18.10.2011 o 14:42 - w Przyroda

Zimorodki są małymi, jasnymi i kolorowymi ptakami, które żyją w lasach i siedliskach podmokłych. Zimorodki, które żyją w pobliżu wody, polują na małe ryby i po nie nurkują. Ich oczy również ewoluowały i są w stanie skupić się w powietrzu jak i pod wodą podczas pływania. Zimorodki biją swoją ofiarę na śmierć. Niesamowite zdjęcia. Zimorodki - małe maszyny do zabijania - 3

Zimorodki są małymi, jasnymi i kolorowymi ptakami, które żyją w lasach i siedliskach podmokłych. Zimorodki, które żyją w pobliżu wody, polują na małe ryby i po nie nurkują. Ich oczy również ewoluowały i są w stanie skupić się w powietrzu jak i pod wodą podczas pływania. Zimorodki biją swoją ofiarę na śmierć. Niesamowite zdjęcia.

/28_zimorodki__male_maszyny_do_zabijania.html - 1
/28_zimorodki__male_maszyny_do_zabijania.html - 2
/28_zimorodki__male_maszyny_do_zabijania.html - 3
/28_zimorodki__male_maszyny_do_zabijania.html - 4

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz lub skomentuj na Facebooku.

Korzystając z serwisu oświadczasz, że akceptujesz regulamin.

Wszelkie materiały w serwisie generowane są poprzez zautomatyzowany agregator publicznie dostępnych treści. Właściciel serwisu nie bierze za nie odpowiedzialności. Jeżeli któryś z obrazków należy do Ciebie i przeszkadza Ci, że znalazł się tutaj napisz do nas, podając w link do materiału oraz informacje, które potwierdzają, że posiadasz prawa do danego obrazka.