Architektura

Przedstawiamy materiały z kategorii Architektura:

Wnętrze TITANIC'a (25 obrazków)

1.03.2012 o 19:41 - w Architektura

Chyba każdy z nas zna historię TITANIC'a. Była to wielka katastrofa, w której zginęło wielu ludzi. Jego wystrój był po prostu oszałamiający. Sami zobaczcie!

Wnętrze TITANIC'a - 1
Wnętrze TITANIC'a - 5

Genialne konstrukcje z kontenerów (11 obrazków)

25.02.2012 o 16:11 - w Architektura

Kto z nas miał taki pomysł, żeby budować m.in domy z kontenerów? Ktoś kto wpadł na ten pomysł powinien być z siebie dumny, że ma tak bujna wyobraźnię.

Genialne konstrukcje z kontenerów - 9

Niesamowity remont łazienki (31 obrazków)

25.02.2012 o 05:25 - w Architektura

Jest to nie do pomyślenia, że z takiej małej i ciasnej łazienki można zrobić naprawdę coś fajnego.

Niesamowity remont łazienki - 1

Domy w Rublyovka (47 obrazków)

24.02.2012 o 17:16 - w Architektura

Najbardziej niesamowitym terenem w rejonie Moskwy i całej Rosji jest Rublyovka. Jeden z budowanych tutaj domów jest jednym z 5 najdroższych willi na świecie według Forbes. Spójrz na zdjęcia z kilku willi.

Domy w Rublyovka - 9

Najdłuższy most na morzu (13 obrazków)

18.02.2012 o 09:20 - w Architektura

Najdłuższym mostem na świecie, który przemierza morze jest Jiaozhou Bay Bridge, który znajduje się w Chinach. Most łączy wyspy Huangdao i wschodnie Chiny w porcie miasta Qingdao. Most ma 26,4 mil długości.

Najdłuższy most na morzu - 5

Piękny zamek nad jeziorem (10 obrazków)

16.02.2012 o 00:29 - w Architektura

Loreto - jest to mała prywatna wyspa z zamkiem nad jeziorem Iseo w północnych Włoszech. Na koniec V wieku wybudowano klasztor, który istniał przez kilka stuleci. Opuszczony został w XVI wieku. Podczas wizyty na wyspie, kardynała Carli Boromeusza w 1580 roku, mieszkał tam wówczas pustelnik o imieniu Peter. Było tam wiele znanych w tamtych czasach osobistości.

Piękny zamek nad jeziorem - 10

Louis Mantin francuski dżentelmen, w wieku 42 lat odziedziczył majątek po ojcu i od tamtej pory poświęcił swoje życie dla przyjemności, nauki i sztuki. Zmarł w 1905 roku i jego ostatnim życzeniem w testamencie, było aby jego dom pozostał zamknięty przez następne 100 lat, a na ponownym otwarciu ma tam być muzeum. Dom był zamknięty i popadł w ruinę. Teraz, dzięki remoncie za 3,5 mln euro sponsorowanym przez władze lokalne, został przywrócony do stanu pierwotnego. Oto kilka zdjęć, które zostały zamknięte w kapsule czasu.

Francuski dom nietknięty przez 100 lat - 1

Katedra wykonana z ludzkich kości (27 obrazków)

9.02.2012 o 18:16 - w Architektura

Upiorne miejsce. Sami zobaczcie.

Katedra wykonana z ludzkich kości - 3

Hity

Pomoc - sterowanie

Czy wiesz, że do poruszania się po Wohoho możesz wykorzystać kilka skrótów klawiszowych?
  • - losowy materiał
  • - następny materiał
  • - poprzedni materiał
  • - do góry

Korzystając z serwisu oświadczasz, że akceptujesz regulamin.

Wszelkie materiały w serwisie generowane są poprzez zautomatyzowany agregator publicznie dostępnych treści. Właściciel serwisu nie bierze za nie odpowiedzialności. Jeżeli któryś z obrazków należy do Ciebie i przeszkadza Ci, że znalazł się tutaj napisz do nas, podając w link do materiału oraz informacje, które potwierdzają, że posiadasz prawa do danego obrazka.