Architektura

Przedstawiamy materiały z kategorii Architektura:

Piękne i dziwaczne drapacze chmur z całego świata.

Niezwykłe drapacze chmur dookoła świata - 14

Piękne mosty (114 obrazków)

23.12.2011 o 02:30 - w Architektura

W rzeczywistości wyglądają one jeszcze ładniej.

Piękne mosty - 4
Piękne mosty - 35

Wspaniałe i dziwczane budynki (119 obrazków)

3.12.2011 o 11:04 - w Architektura

Żeby można było podziwiać te wspaniałe budynki, to potrzebna była wizja ich projektantów, chociaż zaprojektować to jedno, a wprowadzenie projektu w życie to drugie, gdyż niektóre z tych projektów są tak karkołomne, że wręcz nie do wykonania.

Wspaniałe i dziwczane budynki - 25

Wspaniały dom (7 obrazków)

30.11.2011 o 02:12 - w Architektura

Ten dom jest nazywany "Subterranean Mansion", a znajduje się w Anglii. Jest na sprzedaż za 2.000.000 funtów. Dom nie jest duży. Ma kilka pokoi, WC, itd. Ale jest coś, co czyni go jednym z najbardziej odważnych i innowacyjnych domów jakie kiedykolwiek zbudowano. Czy widzisz ten okrągły otwór w ścianie sypialni? Jakieś pomysły co to jest? Wystarczy spojrzeć na drugie zdjęcie.

Wspaniały dom - 2

Kreatywne wanny (21 obrazków)

28.11.2011 o 10:10 - w Architektura

Projektanci tych wanien mają wielką wyobraźnię. One są po prostu świetne. Aż ciężko by było wybrać którą chcielibyśmy mieć w swoim domu.

Kreatywne wanny - 1

Dom Jennifer Aniston (10 obrazków)

20.11.2011 o 03:13 - w Architektura

Ze względów rodzinnych aktorka Jennifer Ariston postanowiła zamieszkać w słonecznej Kalifornii. Z tego powodu zakupiła piękną posiadłość w Los Angeles. Posiadłość ta kosztowała aktorkę 42 miliony dolarów. Dom jest ekologiczny ze słonecznymi panelami. Luksusowy wystrój wnętrz robi piorunujące wrażenie. Na zewnątrz domu znajduje się basen. W nowym domu zamieszka jej nowy partner Justin Theroux i dwójka maluchów , ponieważ Jennifer jest w ciąży i spodziewa się bliźniaków. Na razie aktorka nie przyjmuje żadnych ofert filmowych..

Dom Jennifer Aniston - 2

Na całym świecie istnieje tak duża konkurencja w branży restauracyjnej, aby przyciągnąć do siebie klienta menadżerowie wymyślają coraz to dziwaczniejsze obiekty na swoje restauracje. Jak widać na zdjęciach restauracje są budowane w kształcie statków, promów, samolotów, na drzewach, na dachach wieżowców, tak zwane restauracje podwieszane. Tak samo jest z wystrojem wnętrz w swoich restauracjach.

Najbardziej niezwykłe restauracje na świecie - 13
Najbardziej niezwykłe restauracje na świecie - 23

Szalone domy (24 obrazki)

18.11.2011 o 00:04 - w Architektura

W Wietnamie niedaleko jeziora Xuan Huong wybudowana została fascynująca i oryginalna budowla rodem z fantastycznej baśni, zwana „ Szalonym Domem „ Projektantką tej budowli jest ekscentryczna wietnamska artystka Dang Viet Nga. Budynek wzniesiono w 1990 roku, a prace wykończeniowe trwały jeszcze kilka lat. Szalony Dom nie można porównać do żadnego stylu architektonicznego. Piętra łączą kręte schody, jaskinie w których znajdują się komiczne meble, połączone są poplątanymi korytarzami, na próżno można tu szukać kształtów i kątów prostych. Budynek jest hotelem, galerią i kawiarnią tworzącą niepowtarzalny nastrój..

Szalone domy - 2

Hity

Pomoc - sterowanie

Czy wiesz, że do poruszania się po Wohoho możesz wykorzystać kilka skrótów klawiszowych?
  • - losowy materiał
  • - następny materiał
  • - poprzedni materiał
  • - do góry

Korzystając z serwisu oświadczasz, że akceptujesz regulamin.

Wszelkie materiały w serwisie generowane są poprzez zautomatyzowany agregator publicznie dostępnych treści. Właściciel serwisu nie bierze za nie odpowiedzialności. Jeżeli któryś z obrazków należy do Ciebie i przeszkadza Ci, że znalazł się tutaj napisz do nas, podając w link do materiału oraz informacje, które potwierdzają, że posiadasz prawa do danego obrazka.