Ciekawostki

Przedstawiamy materiały z kategorii Ciekawostki:

Opuszczone rosyjskie więzienie (39 obrazków)

22.12.2011 o 14:09 - w Ciekawostki

To więzienie znajduje się w powiecie Perm w Rosji. Istnieją dziesiątki takich więzień, które są nadal w użyciu, ale to było opuszczone w 2005 roku. Weźmy i zajrzyjmy do środka, aby zobaczyć te straszne obrazy.

Opuszczone rosyjskie więzienie - 6
Opuszczone rosyjskie więzienie - 8

Produkcja chińskich fajerwerków (21 obrazków)

20.12.2011 o 12:06 - w Ciekawostki

To wszystko nie wygląda za bezpiecznie.

Produkcja chińskich fajerwerków - 10

Oto opis przedmiotu: Dajemy wam zmumifikowane serce wampira Auguste Delagrange. Przed jego zniszczeniem w 1912 roku Delagrange był odpowiedzialny za śmierć ponad czterdziestu osób podczas jednej z najgorszych epidemii wampiryzmu w Stanach Zjednoczonych. W końcu został zidentyfikowany i ścigany przez katolickiego księdza i Hougan Voodoo. Para zaczęła systematycznie niszczyć gniazda i sługusów, zmuszając Delagrange do schronienia się w opuszczonej wiejskiej chatce na obrzeżach małego miasteczka w Luizjanie. To właśnie tam udział był napędzany przez serce i jego ciało uległo zniszczeniu, wysyłając jego duszę na nieuchronny koniec. Pozostałe serce wampira widzisz przed sobą. Serce jest wysuszone. Znajduje się w dębowym pudełku wraz z drewnianym kołkiem, który je zniszczył. Na tabliczce w okienku u góry jest napis, z dnia kiedy Delagrange został zniszczony.

Zmumifikowane serce wampira jest do sprzedaży na Ebay'u - 2

Takabisha w Parku Fuji-Q Highland w Japonii, jest światową stromą kolejką górską. Jest na niej 121-stopni swobodnego spadania i osiąga prędkość do 100 km / h. Przejazd trwa tylko 112 sekund.

Takabisha, najbardziej stromy Roller Coaster na świecie - 5

Niezaludniona wyspa (91 obrazków)

17.12.2011 o 17:53 - w Ciekawostki

Ta seria zdjęć pokazuje Wyspę Hashima, która jest jedną z japońskich niezamieszkanych wysp. Wyspa była zamieszkała od 1887-1974 jako zakład górnicctwa węgla kamiennego. Po zamknięciu kopalni, wyspa była opuszczona. Pierwsza część zdjęć jest do 1974 roku, kiedy jeszcze była zaludniona. A druga część pokazuje już bezludną wyspę.

Niezaludniona wyspa - 3
Niezaludniona wyspa - 44
Niezaludniona wyspa - 71

Sam Rodia, włoski imigrant był bardzo samotnym człowiekiem. Był rozwiedziony i nie pozwalano mu spotykać się z jego dziećmi. Zaczął budować Watts Towers 50 lat temu i spędził 33 lata aby zakończyć projekt swojego życia. Wieże są bezużyteczne, ale można uznać je za dzieło sztuki.

Watts Towers, projekt samotnego mężczyzny - 30

Dzień ataków: 11 09 2001r (51 obrazków)

16.12.2011 o 14:22 - w Ciekawostki

Dziesięć lat temu, 19 mężczyzn szkolonych przez Al-Kaidę, przeprowadziło skoordynowane ataki terrorystyczne na Stany Zjednoczone, które były zaplanowane na ten rok. Napastnicy uprowadzili jednocześnie cztery duże samoloty pasażerskie z zamiarem skierowania ich do najważniejszych miejsc w Stanach Zjednoczonych, powodując śmierć i zniszczenie, jak to było tylko możliwe. Trzy z tych samolotów uderzyło w swoje cele, czwarty rozbił się na polu w Pensylwanii. W ciągu jednego dnia, przez te umyślne akty masowej zagłady, zginęło prawie 3000 ludzi z 57 krajów. Ponad 400 zmarłych ratowników, w tym strażaków z New York City, policjantów i EMTs. Było to jedno z najbardziej głośnych wydarzeń medialnych wszech czasów, a po dziesięciu latach, obrazy są wciąż trudne do oglądania. Te ataki i globalna reakcja ludzi, głęboko ukształtowały świat w którym żyjemy. Ważne jest, by zobaczyć te zdjęcia i pamiętać tylko to, co się wydarzyło, że był to bardzo szary dzień. Ten wpis jest na 10. rocznicę ataków z 9 września.

Dzień ataków: 11 09 2001r - 4
Dzień ataków: 11 09 2001r - 16

Raj piwny w Czechach (24 obrazki)

16.12.2011 o 07:07 - w Ciekawostki

Pić piwo i jednocześnie się w nim kąpać. W małej wiosce Plan Khodova z słynnym browarem Chodovar oferują Państwu wszystko, to o czym można tylko marzyć. Jest w nim nawet spa z piwa. A dziewczyna na ostatnim zdjęciu ... No cóż, wygląda bardzo ładnie.

Raj piwny w Czechach - 4

Hity

Pomoc - sterowanie

Czy wiesz, że do poruszania się po Wohoho możesz wykorzystać kilka skrótów klawiszowych?
  • - losowy materiał
  • - następny materiał
  • - poprzedni materiał
  • - do góry

Korzystając z serwisu oświadczasz, że akceptujesz regulamin.

Wszelkie materiały w serwisie generowane są poprzez zautomatyzowany agregator publicznie dostępnych treści. Właściciel serwisu nie bierze za nie odpowiedzialności. Jeżeli któryś z obrazków należy do Ciebie i przeszkadza Ci, że znalazł się tutaj napisz do nas, podając w link do materiału oraz informacje, które potwierdzają, że posiadasz prawa do danego obrazka.