Gwiazdy

Przedstawiamy materiały z kategorii Gwiazdy:

Uśmiechy gwiazd (20 obrazków)

25.11.2011 o 04:40 - w Gwiazdy

Każda z aktorek i piosenkarek dysponuje przynajmniej trzema uśmiechami. Uśmiech szału i szoku, uśmiech zdziwienia oraz szczery uśmiech

Uśmiechy gwiazd - 10

Gwiazdy przed i po makijażu (51 obrazków)

24.11.2011 o 21:31 - w Gwiazdy

Gwiazdy filmu i muzyki to tacy sami ludzie jak my, a pomimo to, większość z nich bez makijażu czuje się mało atrakcyjnie. Nie pomalowane wychodząc na miasto, chowają się pod czapkami i kapturami, ponieważ wyglądają dość przerażająco. Natomiast są wyjątki i te panie wydają nam się jakość inne, ale nie gorsze i brzydsze niż w makijażu.

Gwiazdy przed i po makijażu - 2
Gwiazdy przed i po makijażu - 19

Gwiazdy w długich i krótkich włosach (18 obrazków)

16.11.2011 o 09:02 - w Gwiazdy

Wiadomo że to odwieczny problem kobiet jak się ubrać jak umalować czy jak uczesać. A wszystko po to by spodobać się partnerowi, i usłyszeć od niego te magiczne słowa „ tak kochanie teraz jest super” A tak naprawdę, to nie jest ważne, bo jak facet kocha to nie ważna jest długość włosa. Wracając jednak do uczesania gwiazd, długie czy krótkie włosy, to jest problem.

Gwiazdy w długich i krótkich włosach - 1

Młoda Angelina Jolie (36 obrazków)

2.11.2011 o 00:40 - w Gwiazdy

W wieku 15-stu lat dla Angeliny Joli wszystko się zaczęło. Angelina swoją przygodę z show biznesem, zaczynała jako modelka. Potem otrzymała propozycję, zagrania w kilku teledyskach, by w niedługim czasie być na okładkach wszystkich najpoczytniejszych czasopism. Swoją popularność podtrzymywała, będąc sprawczynią kilkudziesięciu obyczajowych i szokujących skandali. Zagrała w kilku dobrych choć niskobudżetowych filmach. Międzynarodową sławę zyskała dopiero dzięki roli Lary Croft w filmie, opartym na popularnej serii gier komputerowych „Lara Croft”. W Kalifornii jedna z galerii wystawi na aukcji, niezwykłe zdjęcia 15-sto letniej Angeliny Jolii.

Młoda Angelina Jolie - 1

Od razu widać że Ali Lohan nie wygląda na zdrową dziewczynę. Odchudzanie nie poprawiło jej samopoczucia, skoro jak sama twierdzi, jest za gruba i musi się jeszcze odchudzić. Znajomi natomiast twierdzą że Ali boryka się z zaburzeniami odżywiania.

Nowe oblicze siostry Lindsay Lohan, Ali Lohan - 1

Nie od dziś wiadomo , aby zaistnieć w branży filmowej, a tym bardziej w Hollywood , trzeba od czegoś zacząć. Dlatego wielkim wyróżnieniem dla tych młodych aktorów było, dostanie szansy, zagrania w tak zwanych Operach mydlanych. I teraz tylko od ich gry aktorskiej zależało czy tę szansę wykorzystają czy nie. Jak widać, tym aktorom się udało.

Gwiazdy filmowe, które zaczynały w Operze mydlanej - 8

Album rodzinny Muammara Kadafiego (17 obrazków)

18.10.2011 o 14:47 - w Gwiazdy

W rodzinnym albumie Muammara Kadafiego widać sympatycznego, kochającego swoją rodzinę gościa, który nade wszystko ceni sobie spokój i przywiązanie do swoich najbliższych .

Album rodzinny Muammara Kadafiego - 1

Hity

Pomoc - sterowanie

Czy wiesz, że do poruszania się po Wohoho możesz wykorzystać kilka skrótów klawiszowych?
  • - losowy materiał
  • - następny materiał
  • - poprzedni materiał
  • - do góry

Korzystając z serwisu oświadczasz, że akceptujesz regulamin.

Wszelkie materiały w serwisie generowane są poprzez zautomatyzowany agregator publicznie dostępnych treści. Właściciel serwisu nie bierze za nie odpowiedzialności. Jeżeli któryś z obrazków należy do Ciebie i przeszkadza Ci, że znalazł się tutaj napisz do nas, podając w link do materiału oraz informacje, które potwierdzają, że posiadasz prawa do danego obrazka.