Motoryzacja

Przedstawiamy materiały z kategorii Motoryzacja:

Transport w krajach arabskich (31 obrazków)

2.01.2012 o 00:48 - w Motoryzacja

Zabawne, na jakie pomysły wpadają ludzie, żeby nie jeździć po kilka razy.

Transport w krajach arabskich - 8
Transport w krajach arabskich - 13

Super autobus (21 obrazków)

26.12.2011 o 03:12 - w Motoryzacja

Ten autobus ma granitowe posadzki, wysuwany komputer, złote klamki i skórzane krzesła. Czego chcieć więcej?

Super autobus - 3

Prombron L4P Ladies jest opancerzonym samochodem stworzonym przez rosyjskiego tunera Dartz. Ma 999 KM, jest bardzo silnym SUV'em dla kobiet. Posiada 3 drzwi (2 z przodu, 1 pasażera), 8 systemów kamer wideo, TELEFUNKEN-Leibowitz car audio-video-tv system, posiada odznakę Eagle z białego złota. Nowy właściciel otrzymuje również 1 kg UniQuest zrównoważonego Caviar RussoBaltique i najdroższą z wódek RussoBaltiqe. Seria jest ograniczona i w sprzedaży jest tylko 10 samochodów.

Opancerzony SUV Prombron L4P Ladies wykonany przez Dartz - 3

Chromowane samochody (34 obrazki)

11.12.2011 o 22:34 - w Motoryzacja

Czy te samochody nie są piękne?

Chromowane samochody - 19

Watercars (18 obrazków)

6.12.2011 o 03:23 - w Motoryzacja

Company Water Cars buduje amfibie, które mogą być używane jako samochód lub łódź. Samochody wyposażone są w słynne silniki LS Corvette. Z tym silnikiem watercar może przyspieszyć od 0 do 100 km / h w zaledwie 4,5 sekundy podczas jazdy w terenie. Samochód kosztuje 200.000 dolarów.

Watercars - 1

Papierowe Audi A7 (7 obrazków)

29.11.2011 o 02:07 - w Motoryzacja

Artysta Taras Lesko potrzebował 245-pięciu godzin, aby na 285-pięciu arkuszach papieru stworzyć 750 grafik poszczególnych elementów. Do tego potrzebował komputera, drukarki laserowej, dwóch ploterów tnących, kleju i nożyka. Całą wiedzę podparł rysunkiem technicznym i swoimi zdolnościami. Stworzona replika Audi A7 była gwiazdą na stoisku w autosalonie w Nowym Jorku.

Papierowe Audi A7 - 4

Eksplozje samochodów (20 obrazków)

27.11.2011 o 15:17 - w Motoryzacja

Eksplozje samochodów zdarzają się z różnych powodów, takich jak samo zapłony, wadliwe instalacje, skorodowane przewody paliwowe oraz skorodowane zbiorniki paliwowe. Takich losowych przypadków może być więcej. Dużo eksplozji samochodów zdarza się na torach wyścigowych, jak również w wypadkach samochodowych. Osobną kategorią eksplozji samochodowych są ładunki wybuchowe.

Eksplozje samochodów - 6

Gdybym był na miejscu tego policjanta, to też bym zatrzymał tego kierowcę do sprawdzenia, chociażby tylko z czystej ciekawości, jak to Lamborghini wygląda w środku. Można powiedzieć, że auto warte podziwu, co nie znaczy, że powodem zatrzymania mogła być rutynowa kontrola.

Policjant zatrzymuje prestiżowe Lamborgini - 1

Hity

Pomoc - sterowanie

Czy wiesz, że do poruszania się po Wohoho możesz wykorzystać kilka skrótów klawiszowych?
  • - losowy materiał
  • - następny materiał
  • - poprzedni materiał
  • - do góry

Korzystając z serwisu oświadczasz, że akceptujesz regulamin.

Wszelkie materiały w serwisie generowane są poprzez zautomatyzowany agregator publicznie dostępnych treści. Właściciel serwisu nie bierze za nie odpowiedzialności. Jeżeli któryś z obrazków należy do Ciebie i przeszkadza Ci, że znalazł się tutaj napisz do nas, podając w link do materiału oraz informacje, które potwierdzają, że posiadasz prawa do danego obrazka.