Motoryzacja

Przedstawiamy materiały z kategorii Motoryzacja:

Mercedes-Benz Hunter X6 (24 obrazki)

21.11.2011 o 20:57 - w Motoryzacja

Mercedes jest znaną firmą samochodową, jednakże to co zrobiono z wnętrzem tego campera przekracza wszelkie wyobrażenia. Mercedes Benz Hunter X6 może pomieścić 6 osób. W wewnątrz znajduje się luksusowa kuchnia, łazienka, pokuj i sypialnia. Model Hunter X6 ma wysokie zawieszenie i terenowe podwozie, co pozwala mu wszędzie się dostać.

Mercedes-Benz Hunter X6 - 1

Niebezpieczna droga (3 obrazki)

20.11.2011 o 09:44 - w Motoryzacja

Ta droga jak można nazwać to drogą, robi wrażenie. Aby nią przejechać trzeba mieć dużo odwagi, determinacji i stalowe nerwy. To droga dla zawodowców.

Niebezpieczna droga - 1

Cmentarz wojskowych aut w Erytrei (30 obrazków)

17.11.2011 o 18:51 - w Motoryzacja

Gigantyczny cmentarz aut w Erytrei, po 30 latach wojny o niepodległość.

Cmentarz wojskowych aut w Erytrei - 10

Zespół wyścigowy Paris Hilton (10 obrazków)

7.11.2011 o 20:34 - w Motoryzacja

Paris Hilton jest modelką i piosenkarką. W 2011r. założyła team motocyklowy, który nazywa się „ Super Martxe’ VIP by Paris Hilton” i przez trzy sezony, ścigał się będzie w klasie motocykli o pojemności 125cc. Orężem zespołu będą motocykle Aprilia RSA. Do zespołu należą, 27-letni zawodnik Sergio Gadea i 15-latek Maverick Vinales a głównym mechanikiem jest Rossano Brazzi.

Zespół wyścigowy Paris Hilton - 4

Wnętrza luksusowych samochodów (16 obrazków)

7.11.2011 o 10:35 - w Motoryzacja

Wnętrza luksusowych samochodów mają to do siebie że tutaj najważniejsze jest jednorazowe, niepowtarzalne wzornictwo, gdzie każdy detal jest dokładnie dopasowany, dopieszczony i zrobiony z najlepszego gatunkowo materiału. Wszystko razem połączone daje kierowcy poczucie wygody oraz luksusu.

Wnętrza luksusowych samochodów - 1

Pierwszy Superbus Dubaju (8 obrazków)

7.11.2011 o 04:46 - w Motoryzacja

Po drogach Dubaju będą jeździć przyjazne dla środowiska autobusy komunikacji miejskiej, zbudowane przez holenderskiego fizyka Wubbo Ockelsa, które poruszać będą dwa potężne silniki elektryczne, osiągające szybkość do 250 km/h. Jego długość będzie wynosiła 15 metrów i zbudowany będzie z włókna węglowego oraz ultralekkiego i wytrzymałego tworzywa Lexan . Superbus może jeżdzić po zwykłych drogach zabierając 23 pasażerów. Na razie superbus kursować będzie między Dubajem a Abu Dhabi. Dystans 120 km pokona, w przeciągu 30 minut.

Pierwszy Superbus Dubaju - 1

Fantastyczny Rolls-Royce jest objawieniem i koncepcją stworzoną przez Jeremyego Westerlunda z Dallas.

Rolls-Royce objawieniem Jeremyego Westerlunda - 6

Samochód kamera (9 obrazków)

18.10.2011 o 14:59 - w Motoryzacja

Czego ludzie jeszcze nie wymyśl. Strach się bać, Ten samochód może sfilmować wszystko i wszystkich. Oko wielkiego brata czuwa.

Samochód kamera - 3

Hity

Pomoc - sterowanie

Czy wiesz, że do poruszania się po Wohoho możesz wykorzystać kilka skrótów klawiszowych?
  • - losowy materiał
  • - następny materiał
  • - poprzedni materiał
  • - do góry

Korzystając z serwisu oświadczasz, że akceptujesz regulamin.

Wszelkie materiały w serwisie generowane są poprzez zautomatyzowany agregator publicznie dostępnych treści. Właściciel serwisu nie bierze za nie odpowiedzialności. Jeżeli któryś z obrazków należy do Ciebie i przeszkadza Ci, że znalazł się tutaj napisz do nas, podając w link do materiału oraz informacje, które potwierdzają, że posiadasz prawa do danego obrazka.