Motoryzacja

Przedstawiamy materiały z kategorii Motoryzacja:

Tylko w Monaco (9 obrazków)

18.10.2011 o 14:49 - w Motoryzacja

Pod kasynem w Monako pani która prowadziła Bentleya Azure spowodowała wypadek, kasując przy okazji 4 inne auta takie jak Ferrari F430, Aston Martin Rapide, Mercedes-Benz i Porsche 911. Z tego jasno wynika że nie zawsze, droższy samochód znaczy bezpieczniejszy. Niestety te ekskluzywne auta trzeba umieć prowadzić.

Tylko w Monaco - 5

Przebudowany relikt (30 obrazków)

18.10.2011 o 14:48 - w Motoryzacja

To niesamowite, co ludzie potrafią zrobić ze starym samochodem, który miał trafić na złom. Nie tylko wielkie koncerny samochodowe potrafią wypuszczać jednorazowe cacka , które swym wyglądem przyciągają rzesze klientów.

Przebudowany relikt - 3

Wypadek Ferrari (8 obrazków)

18.10.2011 o 14:37 - w Motoryzacja

Każdy wypadek samochodowy ma to do siebie że w mniejszym lub większym stopniu z auta nic nie zostaje jak tylko kupa złomu(co widać na załączonych zdjęciach) i nie ważne czy to Ferrari czy jakaś inna marka. Przede wszystkim, jednak jest to tragedia kierowcy jak i jego rodziny. Kierowco myśl jak jedziesz!!!

Wypadek Ferrari - 7

Hity

Pomoc - sterowanie

Czy wiesz, że do poruszania się po Wohoho możesz wykorzystać kilka skrótów klawiszowych?
  • - losowy materiał
  • - następny materiał
  • - poprzedni materiał
  • - do góry

Korzystając z serwisu oświadczasz, że akceptujesz regulamin.

Wszelkie materiały w serwisie generowane są poprzez zautomatyzowany agregator publicznie dostępnych treści. Właściciel serwisu nie bierze za nie odpowiedzialności. Jeżeli któryś z obrazków należy do Ciebie i przeszkadza Ci, że znalazł się tutaj napisz do nas, podając w link do materiału oraz informacje, które potwierdzają, że posiadasz prawa do danego obrazka.