Przyroda

Przedstawiamy materiały z kategorii Przyroda:

Jaskinia kryształów (20 obrazków)

18.10.2011 o 14:54 - w Przyroda

Cueva de los Cristales (Cave of the Crystals) jest to jaskinia kopalni Naica w Chihuahua w Meksyku. Zawiera ona gigantyczne kryształy, jedne z największych kryształów naturalnych jakie kiedykolwiek znaleziono. W jaskini największy kryształ ma 11 m długości, 4 m średnicy i 55 ton wagi. Jaskinia ma około 30 m długości, 10 m szerokości i jest prawie 300 metrów pod powierzchnią Ziemi. W jaskini jest bardzo gorąco i temperatura powietrza dochodzi do 43 ° C. Jest tam od 90- 100 procent wilgotności. Temperatura w jaskini jest taka wysoka ze względu na bliskość komory magmowej. Jaskinia jest jeszcze niezbadana, ponieważ ludzie mogą tam przetrwać jedynie przez około 10 minut, bez odpowiedniego zabezpieczenia i tylko 45 minut z pełnym wyposażeniem. Jest do tego ryzyko wpadnięcia w głębokie doły, nabijając się na ostre końce kryształów.

Jaskinia kryształów - 12

Pies bez przednich nóg (12 obrazków)

18.10.2011 o 14:52 - w Przyroda

Ten biedny pies urodził się bez przednich kończyn. Ale ma się dobrze i zachowuje się jak każdy inny normalny pies.

Pies bez przednich nóg - 3

Zimorodki - małe maszyny do zabijania (4 obrazki)

18.10.2011 o 14:42 - w Przyroda

Zimorodki są małymi, jasnymi i kolorowymi ptakami, które żyją w lasach i siedliskach podmokłych. Zimorodki, które żyją w pobliżu wody, polują na małe ryby i po nie nurkują. Ich oczy również ewoluowały i są w stanie skupić się w powietrzu jak i pod wodą podczas pływania. Zimorodki biją swoją ofiarę na śmierć. Niesamowite zdjęcia. Zimorodki - małe maszyny do zabijania - 3

Zimorodki - małe maszyny do zabijania - 3

Rekin- cyklop (2 obrazki)

18.10.2011 o 14:38 - w Przyroda

Rekin cyklop to nie mit. Rekin cyklop istnieje naprawdę, mógł się o tym przekonać, meksykański rybak, który 16 lutego w Zatoce Kalifornijskiej złowił dużego rekina. W jego brzuchu odkrył owego małego rekinka, niestety maleńki cyklop był już martwy.

Rekin- cyklop - 2

Ptasie gniazda w nietypowych miejscach (12 obrazków)

18.10.2011 o 14:36 - w Przyroda

Ptaki potrafią założyć sobie gniazdo w najbardziej dziwnych miejscach, o których nawet byśmy nie pomyśleli. Sami zobaczcie!

Ptasie gniazda w nietypowych miejscach - 1

Niesamowite pola ryżowe (35 obrazków)

18.10.2011 o 14:27 - w Przyroda

Niesamowite pola ryżowe znajdujące się w Chinach, Japonii, Wietnamie i Indonezji, tworzą nie powtarzalne krajobrazy, które urzeka swym pięknem.

Niesamowite pola ryżowe - 4

Hity

Pomoc - sterowanie

Czy wiesz, że do poruszania się po Wohoho możesz wykorzystać kilka skrótów klawiszowych?
  • - losowy materiał
  • - następny materiał
  • - poprzedni materiał
  • - do góry

Korzystając z serwisu oświadczasz, że akceptujesz regulamin.

Wszelkie materiały w serwisie generowane są poprzez zautomatyzowany agregator publicznie dostępnych treści. Właściciel serwisu nie bierze za nie odpowiedzialności. Jeżeli któryś z obrazków należy do Ciebie i przeszkadza Ci, że znalazł się tutaj napisz do nas, podając w link do materiału oraz informacje, które potwierdzają, że posiadasz prawa do danego obrazka.