Wypadek Ferrari (8 obrazków)

18.10.2011 o 14:37 - w Motoryzacja

Każdy wypadek samochodowy ma to do siebie że w mniejszym lub większym stopniu z auta nic nie zostaje jak tylko kupa złomu(co widać na załączonych zdjęciach) i nie ważne czy to Ferrari czy jakaś inna marka. Przede wszystkim, jednak jest to tragedia kierowcy jak i jego rodziny. Kierowco myśl jak jedziesz!!!

Wypadek Ferrari - 7

Ptasie gniazda w nietypowych miejscach (12 obrazków)

18.10.2011 o 14:36 - w Przyroda

Ptaki potrafią założyć sobie gniazdo w najbardziej dziwnych miejscach, o których nawet byśmy nie pomyśleli. Sami zobaczcie!

Ptasie gniazda w nietypowych miejscach - 1

Każdy widział lub słyszał o pomniku "Chrystusa Odkupiciela" w Rio de Janeiro, który ma 38 m wysokości. Ale czy wiesz, że w małym, polskim miasteczku jest teraz jeszcze większy posąg Jezusa Chrystusa? Ma on 52,5 m wysokości i jest aktualnie największą na świecie figurą Chrystusa. Projekt kosztował prawie 1,5 miliona euro!

Gigantyczna statua Jezusa Chrystusa w Polsce - 12

Młody kulturysta Richard Sandrak (23 obrazki)

18.10.2011 o 14:34 - w Ludzie

Richard Sandrak zaczął podnosić ciężary mając zaledwie 6 lat. Kiedy ukończył 10 lat, wszyscy jego przyjaciele, z którymi uczęszczał na treningi szanowali go za to, co był w stanie zrobić. Teraz ma 16 lat i nie myśli o skończeniu kariery. Tu są zdjęcia z okresu od 10 do 16 lat. Nieźle jak na 16 latka.

Młody kulturysta Richard Sandrak - 1

Oblodzona latarnia (6 obrazków)

18.10.2011 o 14:33 - w Ciekawostki

Kolejny raz natura pokazała na co ją stać. Gdyby nie zrobione zdjęcie latarni która znajduje się nad brzegu jeziora Erie w Stanach Zjednoczonych to nikt by nie zgadł co kryje się pod tą skorupą lodu. Z tego wynika że nie tylko ludzie tworzą fantastyczne rzeźby lodowe.

Oblodzona latarnia - 5

Szokujące rozwiązania (48 obrazków)

18.10.2011 o 14:32 - w Śmieszne

Ten pan powinien zatrudnić się w cyrku, i nie powinien wykonywać żadnych prace, a tym bardziej prace na wysokościach . Takie podejście do pracy jest szokujące i nieodpowiedzialne.

Szokujące rozwiązania - 20

Takiego głosu tej papudze morze pozazdrościć niejedna opierzona ptaszyna. Z filmiku widać że śpiewanie sprawia jej wielką przyjemność . Tylko przyklasnąć.

Hity

Pomoc - sterowanie

Czy wiesz, że do poruszania się po Wohoho możesz wykorzystać kilka skrótów klawiszowych?
  • - losowy materiał
  • - następny materiał
  • - poprzedni materiał
  • - do góry

Korzystając z serwisu oświadczasz, że akceptujesz regulamin.

Wszelkie materiały w serwisie generowane są poprzez zautomatyzowany agregator publicznie dostępnych treści. Właściciel serwisu nie bierze za nie odpowiedzialności. Jeżeli któryś z obrazków należy do Ciebie i przeszkadza Ci, że znalazł się tutaj napisz do nas, podając w link do materiału oraz informacje, które potwierdzają, że posiadasz prawa do danego obrazka.