Cheerleaderki NBA (81 obrazków)

18.10.2011 o 14:24 - w Sexy

Te dziewczyny ponadto że dobrze wyglądają , to w trakcie dramatycznych meczy są bardzo miłym przerywnikiem dla kibiców. Ale żeby tak wyglądać i dawać pokazy na wysokim poziomie artystycznym muszą to okupić hektolitrami wylanego potu. Potem miło popatrzeć.

Cheerleaderki NBA - 2
Cheerleaderki NBA - 29
Cheerleaderki NBA - 67

Mycie okien (12 obrazków)

18.10.2011 o 14:23 - w Różne

W tej pracy trzeba mieć stalowe nerwy, to fakt. Nie posiadać lęku przestrzeni, to fakt. Ale rutyna nie może iść w parze z głupotą, bo to najkrótszy krok do tragedii.

Mycie okien - 4

Ukryta strona życia transwestytów (35 obrazków)

18.10.2011 o 14:22 - w Ludzie

Na pozór wszystko jest w porządku, tylko że większość z tych osoby, każdego dnia przeżywa straszliwą traumę życiową. Dlatego co niektórzy realizują się w ten sposób. Po prostu znaleźli receptę na bycie sobą.

Ukryta strona życia transwestytów - 6

Sztuczne wyspy w Dubaju (13 obrazków)

18.10.2011 o 14:21 - w Ciekawostki

Palm Islands jest sztucznym archipelagiem w Dubaju, Zjednoczonych Emiratach Arabskich w Zatoce Perskiej, który jest Budowany przez Nakheel Properties, dewelopera nieruchomości, który zatrudnił belgijskich i holenderskich pracowników oraz morskich wykonawców Jan De Nul i Van Oord. Niektórzy z nich są największymi na świecie specjalistami w rekultywacji gruntów. Każda osada jest w kształcie palmy, na której będzie wiele budynków mieszkalnych jak i rozrywkowych. Palm Islands znajduje się na 520 kilometrach plaży w Dubaju. Pierwsze dwie wyspy Palm Jumeirah i Palm Jebel Ali zajmować będą około 100 mln metrów sześciennych skał oraz piasku. Natomiast Palm Deira będzie zawierać około 1 mld metrów sześciennych skał i piasku. Wszystkie materiały są wydobywane w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Na trzech wyspach ma znajdować się ponad 100 luksusowych hoteli, ekskluzywnych willi oraz apartamenty, parki wodne, restauracje, centra handlowe, obiekty sportowe i uzdrowiska. Tworzenie archipelagu rozpoczęło się w czerwcu 2001 roku. Budowa była pierwotnie zaplanowana na 10-15 lat, ale to było przed uderzeniem kryzysu kredytowego w Dubaju.

Sztuczne wyspy w Dubaju - 1

Sztuczki wykonywane są przez Jesse'ego. To naprawdę musi być najmądrzejszy pies świata ;)

Zdjęcia ruin (42 obrazki)

18.10.2011 o 14:20 - w Architektura

Ruiny są piękne. Każda z nich ma swoją historię i tajemnicę. Możemy tylko sobie wyobrazić jak kiedyś wyglądał dany budynek lub tez obejrzeć go na zdjęciu jeżeli jeszcze się zachowało.

Zdjęcia ruin - 16
Zdjęcia ruin - 25

Wave Gotik-Treffen-Festival 2011 (46 obrazków)

18.10.2011 o 14:19 - w Ludzie

Jest to festiwal muzyczny który swe początki notuje w 1987r. w Poczdamie, dla kilkuset osób.Obecnie doroczny festiwal odbywa się w Lipsku w kilku miejscach miasta, przez 4 dni w tzw.Zielone świątki, przyciągając tysiące barwnie ubranych fanów, dla których w najlepszych czasach przygrywało około 1500 kapel reprezentujących wiele gatunków muzycznych.

Wave Gotik-Treffen-Festival 2011 - 19
Wave Gotik-Treffen-Festival 2011 - 44

Pomieszczenie mieszkalne (11 obrazków)

18.10.2011 o 14:18 - w Architektura

Na początku te pomieszczenia były stadniną koni, schronem i drukarnią. Teraz dzięki projektantom Benito Escat i Alberto Rovira zostały one zamienione na pomieszczenia mieszkalne.

Pomieszczenie mieszkalne - 1

Hity

Pomoc - sterowanie

Czy wiesz, że do poruszania się po Wohoho możesz wykorzystać kilka skrótów klawiszowych?
  • - losowy materiał
  • - następny materiał
  • - poprzedni materiał
  • - do góry

Korzystając z serwisu oświadczasz, że akceptujesz regulamin.

Wszelkie materiały w serwisie generowane są poprzez zautomatyzowany agregator publicznie dostępnych treści. Właściciel serwisu nie bierze za nie odpowiedzialności. Jeżeli któryś z obrazków należy do Ciebie i przeszkadza Ci, że znalazł się tutaj napisz do nas, podając w link do materiału oraz informacje, które potwierdzają, że posiadasz prawa do danego obrazka.