Sztuka

Przedstawiamy materiały z kategorii Sztuka:

Piękne zdjęcia Roberta Doisneau (71 obrazków)

18.10.2011 o 15:16 - w Sztuka

Robert Doisneau urodził się w 1912 r. w Gentilly w Val-de-Marne koło Paryża. Był zaliczany do najlepszych fotografów XX wielu. Swoją przygodę z fotografią zaczynał jako fotograf przemysłowy i reklamowy, by w 1952 zostać fotografem niezależnym. Od tego czasu został okrzyknięty klasykiem czarno-białego reportażu, fotografując paryskie ulice. Doisneau całe swoje zawodowe życie spędzał na ulicach Paryża, wychwytując najatrakcyjniejsze chwile, które w magiczny sposób utrwalał swym obiektywem. Jego zdjęcia charakteryzowały się prostotą i realizmem. W ludziach potrafił uchwycić tą jedną i nie powtarzalną chwilę, tak jak z najbardziej znana fotografią, która przyniosła mu sławę „ Pocałunek przed ratuszem”.

Piękne zdjęcia Roberta Doisneau - 9
Piękne zdjęcia Roberta Doisneau - 11

Rzeźba z wykałaczek (25 obrazków)

18.10.2011 o 14:39 - w Sztuka

Scott Weaver spędził 3000 godzin w ciągu ostatnich 35 lat, aby wykonać ten niezwykły projekt rzeźby "Rolling through Bay". Zużył ponad 100.000 wykałaczek do budowy tej niesamowitej rzeźby w San Francisco.

Rzeźba z wykałaczek - 1

Prawda czy fałsz? (43 obrazki)

18.10.2011 o 14:26 - w Sztuka

Kto to wie. W dobie dzisiejszej komputeryzacji i najnowszych technik fotografowania trudno stwierdzić co jest prawdą a co fałszem. Coś co jest oczywiste nie musi polegać na prawdzie.

Prawda czy fałsz? - 17
Prawda czy fałsz? - 19

Hity

Pomoc - sterowanie

Czy wiesz, że do poruszania się po Wohoho możesz wykorzystać kilka skrótów klawiszowych?
  • - losowy materiał
  • - następny materiał
  • - poprzedni materiał
  • - do góry

Korzystając z serwisu oświadczasz, że akceptujesz regulamin.

Wszelkie materiały w serwisie generowane są poprzez zautomatyzowany agregator publicznie dostępnych treści. Właściciel serwisu nie bierze za nie odpowiedzialności. Jeżeli któryś z obrazków należy do Ciebie i przeszkadza Ci, że znalazł się tutaj napisz do nas, podając w link do materiału oraz informacje, które potwierdzają, że posiadasz prawa do danego obrazka.