Regulamin serwisu Wohoho.pl

Korzystając z serwisu Wohoho.pl oświadczasz, że zapoznałeś się z regulaminem (zasadami korzystania z serwisu) i akceptujesz jego postanowienia.

§1 WOHOHO.PL
 1. Serwis ma charakter humorystyczno-rozrywkowy i jego celem nie jest obrażania innych ludzi, ich podglądów i uczuć. Wszystkie materiały powinny być traktowane z przymrużeniem oka, a ich poważne traktowanie jest surowo zabronione. Jeżeli jakieś materiały godzą w Twoje uczucia lub poglądy powinieneś niezwłocznie opuścić serwis, gdyż korzystasz z niego na własną odpowiedzialność.
 2. Wszelkie materiały w serwisie generowane są poprzez zautomatyzowany agregator treści. Właściciel serwisu nie bierze za nie odpowiedzialności.
 3. Administracja serwisu dokłada wszelkich starań, aby serwis był nie zawierał materiałów, które mogą godzić w prywatność użytkowników, jednakże wszelkie podobieństwa wizerunków, imion i nazwisk, miejsc, treści itp. należy traktować jako przypadkowe.
 4. Kategorie "Ekstremalne filmy" i "Ekstremalne obrazki" zawierają treści o uznane przed adminsttrację serwisu za wyjątkowe drastyczne, cechujące się szczególną brutalnością, okrucieństwem, godzące w przyjęte normy obyczajowe itp. Kategorie te przeznaczone są wyłącznie dla osób pełnoletnich (ukończone 18 lat lub wiek wymagany w kraju, z którego odwiedzasz stronę), które chcą oglądać tego typu materiały z własnej woli. Korzystając (np. klikając, oglądając) materiały z tej kategorii poświadczasz o swoim wieku oraz chęci oglądania tego typu materiałów z własnej, nienarzuconej woli, co czynisz na własną odpowiedzialność. Poświadczenie następuje w momencie rozpoczęcia korzystania z tej kategorii (np. kliknięcie w menu, wejście z linku itp.).
 5. Jeżeli któryś z obrazków należy do Ciebie i przeszkadza Ci, że znalazł się na tej stronie napisz do nas, podając w szczególności link do materiału oraz informacje, które w jednoznaczny sposób potwierdzają, że posiadasz prawda do danego obrazka. W uzasadnionych (potwierdzonych) sytuacjach obrazek zostanie usunięty lub zmieniony na inny.
 6. Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystywania zawartych w serwisie informacji czy ewentualne (jakiekolwiek) szkody powstałe bezpośrednio lub pośrednio w wyniku korzystania z serwisu i treści, które zawiera. W szczególności za wszelakie reklamy wyświetlane w serwisie oraz treści (a także oferowane produktu, świadczone usługi itp.) na stronach, do których te reklamy są kierowane. Innymi słowy - gdziekolwiek klikasz to robisz to tylko i wyłącznie na własną odpowiedzalności i nie przysługuje Ci żadna możliwość roszczeń. Uogólniając - wszystko robisz na własną odpowiedzialność. Jesteśmy przekonani, że nic Ci się nie stanie, ale jak to się mówi... "no risk no fun".
§2 REJESTRACJA
 1. Rejestrując się należy podać poprawny adres e-mail oraz inne dane wymagane w formularz rejestracji.
 2. Zabronione jest rejestrowanie wielu kont (tzw. multikonta). Jedna osoba może posiadać tylko jedno konto w serwisie. Posiadanie kilku kont może skończyć się zbanowaniem wszystkich kont delikwenta. A, gdy konta wykorzystywane będą do podbijania punktacji materiałów lub nabijania komentarzy ban jest pewniejszy niż śmierć i płacenie podatków.
 3. Korzystać, a tym samym również zarejestrować się w serwisie mogą jedynie osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych. Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z serwisu jedynie za zgodą swojego opiekuna prawnego.
§3 OCENIANIE I KOMENTOWANIE
 1. Każdy użytkownik może oddać na dany materiał tylko jeden głos.
 2. Celowe minusowanie (ocena: "słabe") w sposób masowy, wszystkiego jak leci może skończyć się banem (a nawet na pewno tak się skończy) bez ostrzeżenia.
 3. Komentarze powinny być przynajmniej w miarę na poziomie. Należy unikać rzucania mięchem (przeklinania) i obrażania innych. No i osobną kwestią jest kultura osobista, ale w poziom wychowania naszych użytkowników już nie wynikamy.
 4. Należy zadbać, aby pisany komentarz trzymał się kupy, był napisany co najmniej w miarę poprawną polszczyzną (tak! należy używać słownika ortograficznego), a najlepiej wnosił coś ciekawego do dyskusji o danym materiale.
 5. Surowo zabronione jest SPAMowanie w jakiejkolwiek formie, a zwłaszcza reklamowanie innych serwisów, for, profili, produktów itd. Wyjątkiem jest podawanie odnośników do sensownych, konkretnych treści odnoszących się bezpośrednio do danego materiału. Jeżeli nie jesteś pewien czy to co chcesz wstawić nie zostanie uznane za SPAM to podpowiemy Ci - dobrze się zastanów, bo najprawdopodobniej za chwilę zapracujesz na niemiłą niespodziankę. Zasada ta jest świętością i za jej złamanie administracja nakłada bana z wielkim hukiem.
 6. Dla świętego spokoju Administracji i wszystkich normalnych użytkowników zabronione jest również tzw. "trollowanie", "trolling" itp. (zwał jak zwał), czyli pisanie wielu bezsensownych komentarzy, np. składających się z samych emotek. Delikwent dopuszczający się takiego zachowania wyląduje z banem lub czasową (bądź dożywotnią) blokadą na pisanie komentarzy. Sorry, ale takie komentarze nie są nikomu potrzebne, a ponadto nie lubimy dzieci neo.
§4 POZOSTAŁE
 1. Użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie od Administracji różnego typu wiadomości e-mail. Bez obaw - szanujemy prywatność użytkowników i nie wysyłamy SPAMu, ani nie udostępniamy nikomu adresów email. Wiadomości to np. aktywacja konta, potwierdzenie rejestracji czy odzyskiwanie dostępu do konta.
 2. Admini są spoko i na luzie, ale należy wiedzieć, że postanowienia regulaminu traktują poważnie i za ich nieprzestrzeganie wyciągane będą surowe konsekwencje. Aczkolwiek jak to w życiu bywa od niektórych reguł zdarzają się nieliczne wyjątki. Zatem apelujemy raz jeszcze - rób wszystko z głową, a wszystko powinno być OK.
 3. W serwisie sprawowana jest bezwzględna władza absolutna, którą dzierżą srodzy administratorzy. Ostatnie słowo zawsze należy do nich, a od ich decyzji nie przysługuje prawo do odwołania się do wyższych instancji.
 4. Zbanowane konta nie będą odblokowywane nawet, gdy postawisz piwo administratorom. Chociaż od tej reguły możliwe są wyjątki. Nie, nie jesteśmy przekupni, ale dużo zależy od wagi przewinienia.
 5. Niniejszy regulamin obowiązuje od chwili, gdy wszedłeś do serwisu, a ponadto może zostać w każdej chwili zmieniony bez szczególnego ogłaszania tego całemu światu. Jego aktualną, obowiązującą treść znajdziesz zawsze w tym miejscu. Ostatnia aktualizacja miała miejsce 05 sierpnia 2011 o godz. 09:00.

Korzystając z serwisu oświadczasz, że akceptujesz powyższe zasady oraz Politykę Prywatności serwisu. Jeżeli się z tym nie zgadzasz nie możesz w żaden sposób korzystać z serwisu Wohoho.pl i musisz go niezwłocznie opuścić.

Hity

Pomoc - sterowanie

Czy wiesz, że do poruszania się po Wohoho możesz wykorzystać kilka skrótów klawiszowych?
 • - losowy materiał
 • - następny materiał
 • - poprzedni materiał
 • - do góry

Korzystając z serwisu oświadczasz, że akceptujesz regulamin.

Wszelkie materiały w serwisie generowane są poprzez zautomatyzowany agregator publicznie dostępnych treści. Właściciel serwisu nie bierze za nie odpowiedzialności. Jeżeli któryś z obrazków należy do Ciebie i przeszkadza Ci, że znalazł się tutaj napisz do nas, podając w link do materiału oraz informacje, które potwierdzają, że posiadasz prawa do danego obrazka.